20 marca, 2022

Sisthaema Hevo T + nowy wymiar stymulacji tkankowej.

Dzisiaj wkraczasz w nową erę — erę regeneracji skóry Sisthaemic Dermal Regeneration. 

SISTHAEMA HEVO T to hydrożel do iniekcji doskórnych o przełomowym i opatentowanym składzie zawierającym połączenie kwasu hialuronowego i trehalozy, o udowodnionym dłuższym czasie utrzymywania się w tkankach, w porównaniu z innymi preparatami zawierającymi liniowy kwas hialuronowy. Zapewnia efekt bioregeneracji („Sisthaemic Dermal Regeneration”), dodaje skórze objętości i głęboko ją nawilża.

 

Dzięki SISTHAEMA HEVO T doświadczysz natychmiastowego odmłodzenia , a ta bioregeneracja będzie aktywna jeszcze przez kilka tygodni po zabiegu, przynosząc narastające efekty.

Sisthaema hevo t nowy stymulator tkankowy

Naturalny efekt liftingu

Kiedy ma miejsce „Sistemiczna Regeneracja Skórna” , Twoja skóra zaczyna się regenerować, wytwarzając nowe włókna kolagenu typu III, co daje naturalny efekt liftingu, który szanuje harmonię Twojego wyglądu. Młodsza wersja ciebie. Podwójny zakres mas cząsteczkowych (wysoki i niski) zapewni objętość i głębokie nawilżenie. Ekskluzywne połączenie w SISTHAEMA HEVO T jest w stanie przyciągnąć znacznie więcej wody w porównaniu do innych produktów na bazie liniowego kwasu hialuronowego, silnie poprawiając głębokie nawilżenie skóry.

Systemiczna regeneracja skóry

SISTHAEMA HEVO T to produkt, który może wywołać prawdziwą bioregenerację skóry, naturalnie odmładzając Cię poprzez ciągłe i długotrwałe działanie. To prawdziwe połączenie stymulatora tkankowego i skin boostera. Pobudzenie skóry oraz głębokie odżywienie.

Najczystszy kwas hialuronowy i mniej skutków ubocznych

Kwas hialuronowy w tym stymulatorze jest najczystszy z istniejących, dzięki czemu zawiera najniższy poziom endotoksyn: skutki uboczne spowodowane produktem są prawie niemożliwe.

Młody kolagen

Zwykłe produkty na bazie kwasu hialuronowego indukują głównie produkcję kolagenu włóknistego (typu I).

SISTHAEMA HEVO T jest w stanie głównie stymulować produkcję kolagenu siatkowatego (typu III) zwanego również „młodym kolagenem”, który przeważa w młodszej skórze. Ten typ kolagenu jest najtrwalszy, mniej podatny na uszkodzenia i najlepiej ujędrnia skórę.

Kwas hialuronowy i trehaloza

Co zatem sprawia, że ​​efekty SISTHAEMA HEVO T są tak wyjątkowe? Obok kwasu hialuronowego znajdujemy trehalozę, podobną do cukru cząsteczkę, która jest zdolna do ochrony kwasu hialuronowego przed naturalnymi procesami degradacji, dzięki czemu HA może trwać i działać przez znacznie dłuższy czas w porównaniu z innymi nieusieciowanymi zastrzykami na bazie HA. Trehaloza jest również w stanie przyciągać imponujące ilości wody, nadając skórze długotrwały efekt napięcia i nawilżenia.

Budowa atomowa preparatu

Technologia selektywnego widma

SISTHAEMA HEVO T wykorzystuje technologię Selective Spectrum Technology (SST), zaawansowaną procedurę produkcyjną, która identyfikuje zakresy mas cząsteczkowych o różnych układach przestrzennych, wybierając w ten sposób najbardziej odpowiednie dla celu (bioregeneracja), maksymalizując skuteczność produktu końcowego.

Technika TENSE

TENSE to nowa procedura iniekcji opracowana specjalnie pod kątem tego preparatu. Ta nowa technika powstała dzięki współpracy pomiędzy uznanymi uniwersytetami i wykwalifikowanymi międzynarodowymi liderami opinii. Została stworzona, aby zintensyfikować właściwości preparatu SISTHAEMA HEVO T, zwiększając skuteczność produktu oraz jego właściwości liftingujące i regenerujące..

Podwójna masa cząsteczkowa

SISTHAEMA HEVO T zawiera składniki o dwóch masach cząsteczkowych. Większość z nich to składniki o wysokiej masie cząsteczkowej — one nadają tkankom objętości, stymulują produkcję kolagenu typu III i przyciągają wodę, dając efekt nawilżenia. Składniki o niskiej masie cząsteczkowej sprawiają, że żel jest miękki, dzięki czemu można osiągnąć bardziej naturalne rezultaty.

Fragmentacja HA

W procesie produkcji kwas hialuronowy podlega fragmentacji — a powstałe w ten sposób fragmenty precyzyjnie oddziałują na konkretne receptory w skórze (CD 44), stymulując produkcję właściwego typu kolagenu, czyli kolagenu typu III (młodego kolagenu).

Na jakie obszary można stosować preprat SISTHAEMA HEVO T?

Główne obszary stosowania to kości policzkowe, bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetek oraz okolica oczu. Stosując technikę Tense możemy wykonać lifting całej twarzy, napiąć ją i unieść. Preparat z powodzeniem można zastosować także na dłoniach lub kolanach. Zabieg jest bardzo bezpieczny, szybki i daje widoczne, długotrwałe rezultaty

Jaka jest cena zabiegu SISTHAEMA HEVO T?

Aktualną cenę zabiegu można sprawdzić tu: CENNIK

Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie