Medycyna Estetyczna
Kosmetologia
Bioinżynieria Tkankowa
Zabiegi Hi-Tech
Zabiegi na ciało
Zabiegi dla Panów
Medycyna Estetyczna
Powiększanie ust

subtelne powiększanie ust 0,5ml / 1 zabieg

750 zł

powiększanie ust 1ml / 1 zabieg

1100 zł

Szeroki zakres usług pozwala na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Nasi specjaliści dobiorą najskuteczniejsze rozwiązania i zabiegi. Proces leczenia czy przebieg zabiegu jest ściśle powiązany z oczekiwaniami Pacjenta, wynikami badań, przeprowadzonym wywiadem i ustalonym planem działania. Przekonaj się, jakie rozwiazanie będzie idealne właśnie dla Ciebie!

Wypełnianie zmarszczek

bruzdy nosowo-wargowe 1ml / 1 zabieg

1100 zł

zmarszczki marionetkowe 1ml / 1 zabieg

1100 zł

zmarszczki śmiechowe 1ml / 1 zabieg

1100 zł

bruzda na brodzie 1ml / 1 zabieg

1100 zł

Wolumetria twarzy

broda 1ml / 1 zabieg

1100 zł

policzki 1ml / 1 zabieg

1100 zł

W przypadku policzków dla najlepszych efektów zaleca się podawać minimum 2 ml, po jednym na każdy policzek.

 

1 ml sprawdza się doskonale kiedy chcemy lekko wzmocnić efekt wcześniej zrobionego już wypełnienia.

kąt żuchwy 1ml / 1 zabieg

1100 zł

W przypadku kątów żuchwy dla najlepszych efektów zaleca się podawać minimum 2 ml, po jednym na każdy kąt.

 

1 ml sprawdza się doskonale kiedy chcemy lekko wzmocnić efekt wcześniej zrobionego już wypełnienia.

linia żuchwy 1ml / 1 zabieg

1100 zł

W przypadku linii żuchwy dla najlepszych efektów zaleca się podawać minimum 2 ml, po jednym na każdą stronę.

 

1 ml sprawdza się doskonale kiedy chcemy lekko wzmocnić efekt wcześniej zrobionego już wypełnienia lub w celu skorygowania drobnych nierówności.

full face 6ml / 1 zabieg

6500 zł

Kompleksowy zabieg wolumetrii całej twarzy dopasowany do indywidualnych rysów i wykonany w zgodzie z tzw. „złotymi proporcjami”.

Nici PDO i PLLA

Nici na bruzdy nosowo-wargowe / 1 zabieg

1200zł

Nici na chomiki / 1 zabieg

3000 zł

Lipoliza iniekcyjna

podbródek / 1 zabieg

300 zł

chomiki / 1 zabieg

360 zł

linia żuchwy / 1 zabieg

360 zł

wnętrza ud / 1 zabieg

400 zł

zgrubienia przy pachach / 1 zabieg

400 zł

kolana / 1 zabieg

400 zł

wdowi garb / 1 zabieg

490 zł

bryczesy / 1 zabieg

450 zł

boczki / 1 zabieg

490 zł

ramiona / 1 zabieg

450 zł

pośladki / 1 zabieg

550 zł

uda / 1 zabieg

590 zł

brzuch / 1 zabieg

590 zł

plecy / 1 zabieg

550 zł

całe dolne piętro twarzy (na kaniuli) / 1 zabieg

900 zł

Stymulatory tkankowe

Nucleofill Strong 1.5ml / 1 zabieg

1100 zł

Nucleofill Strong odświeża skórę poprzez lifting, neutralizację szkodliwych czynników i nawilżenie. Aktywizując fibroblasty, skóra staje się jędrniejsza i odzyskuje młodzieńczy wygląd. Doskonały dla tych, którzy chcą przeciwdziałać oznakom starzenia. Produkt jest naturalny i dostępny w postaci przezroczystego żelu.

Sunekos 1200 3ml / 1 zabieg

1300 zł

Nowatorski system Sunekos 1200 to zaawansowane rozwiązanie w dziedzinie regeneracji macierzy pozakomórkowej, służące do biogenezy skóry. Bazuje on na specjalnym, opatentowanym miksie kwasu hialuronowego z aminokwasami – glicyną, proliną, hydroksyproliną oraz hydroksylizyną. Te substancje wspólnie odnawiają ECM, inaczej nazywane macierzą pozakomórkową. Warto również dodać, że walina i lizyna pełnią kluczową rolę w procesie syntezy elastyny.

Ejal 40 2ml / 1 zabieg

800 zł

Ejal 40 to preparat z kwasem hialuronowym do regeneracji skóry odwodnionej i uszkodzonej. Pobudza produkcję kolagenu i odbudowuje macierz pozakomórkową. Jego aplikacja przy użyciu metody 4 BRP minimalizuje ryzyko obrzęków i bólu.

Xela 1.1% 2ml / 1 zabieg

800 zł

Redermalizacja, wykorzystująca kwas bursztynowy i hialuronowy, to nowoczesny sposób na odmłodzenie skóry. Preparaty Xela Rederm® od Hyalual Institute gwarantują poprawę tekstury skóry, jej elastyczność i nawilżenie. Dla najlepszych efektów zaleca się serię trzech – czterech zabiegów oraz późniejsze sesje utrwalające.

Xela 1.8% 2ml / 1 zabieg

900 zł

Redermalizacja to innowacyjna metoda walki ze starzeniem skóry, wpływając na jej biochemiczne procesy, blokując wolne rodniki i zapobiegając odwodnieniu. Hyalual Institute wprowadził preparaty Xela Rederm® wykorzystujące bursztynian sodowy i kwas hialuronowy. Te substancje poprawiają elastyczność, wygląd skóry i redukują zmarszczki.

Xela 2.2% 2ml / 1 zabieg

1100 zł

Redermalizacja odnawia skórę, działając na procesy starzenia. Dzięki preparatom Xela Rederm® od Hyalual Institute, łączącym bursztynian sodowy z kwasem hialuronowym, skóra staje się elastyczniejsza i młodsza.

Profhilo 2ml / 1 zabieg

1300 zł

PROFHILO® H+L to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie odmładzania skóry, oparte na stabilizowanych kompleksach hybrydowych HA o niebywałym stężeniu 64 mg. Składniki takie jak L-HA regenerują skórę, podczas gdy H-HA wzmacniają jej strukturę. Dzięki temu skóra odzyskuje sprężystość i jędrność. Metoda bioremodelingu PROFHILO® skutecznie neutralizuje wiotkość skóry, przywracając naturalne kontury twarzy. Jest to przemyślany zabieg, który bazuje na naturalnym HA i korzysta z zaawansowanej technologii stabilizacji.

Jaruplo 3ml / 1 zabieg

800 zł

JALUPRO to terapia aminokwasowa odnawiająca skórę. Ożywia i uelastycznia skórę twarzy i ciała, redukując zmarszczki i poprawiając blizny. Dzięki połączeniu aminokwasów z kwasem hialuronowym wspiera regenerację skóry, co wykorzystano w produktach JALUPRO classic i JALUPRO HMW. Aktywne składniki zwiększają produkcję kolagenu, nawilżają i wzmacniają elastyczność skóry.

Jaruplo HWM 2.5ml / 1 zabieg

1000 zł

Produkt JALUPRO® HMW odnawia skórę narażoną na zmarszczki, głównie na szyi i dekolcie. Jego składniki długo nawilżają skórę. Dla lepszych efektów można połączyć z zabiegiem Dermapen.

Perfoskin 1.5ml / 1 zabieg

1100 zł

Kompleks Perfoskin

Nowoczesny sposób odmładzania twarzy, szyi i dekoltu bez potrzeby okresu rekonwalescencji. Ten zaawansowany zabieg odnowy skóry integruje korzyści z mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej z mocy technologii DOUBLE SYNERGIC EFFECT. Bursztynian sodu, główny komponent PERFOSKIN, kieruje procesami metabolicznymi skóry, zwiększając produkcję energii, poprawiając oddychanie komórkowe, transport jonów oraz wytwarzanie kolagenu, elastyny i innych białek, jednocześnie zwiększając mikrokrążenie.

Neofound 3ml / 1 zabieg

850 zł

Neofound efektywnie zwalcza niedoskonałości starzejącej się skóry. Jego składniki głęboko nawilżają i poprawiają wygląd skóry. Zabiegi na twarz, szyję i dłonie dają natychmiastowe rezultaty, choć najlepsze efekty pojawiają się po serii zabiegów.

Belviso Silhouette 3ml / 1 zabieg

1200 zł

Stymulator komórkowy Belviso Silhouette zawiera m.in.: polinukleotydy, hexapeptyd przeciwzmarszczkowy, L-Prolinę dla kolagenu oraz innowacyjny kwas hialuronowy dla efektu lekkiej wolumetrii i nawilżenia.

Vitaran 1ml / 1 zabieg

1000 zł

VITARAN to innowacyjny stymulator tkankowy, bazujący na DNA pstrąga tęczowego, który nawilża, liftinguje i działa antyoksydacyjnie. Redukuje zmarszczki i rewitalizuje skórę.

Sisthaeme Hevo +T 2ml / 1 zabieg

1300 zł

SISTHAEMA HEVO T to zaawansowany hydrożel z kwasem hialuronowym i trehalozą dla dłuższej pielęgnacji skóry. Głęboko nawilża, zwiększa objętość i jest idealny dla wielu obszarów twarzy. Trehaloza dodatkowo chroni skórę przed degradacją i odwodnieniem.

Fillagen 1ml / 1 zabieg

1200 zł

Fillagen składa się z czterech kluczowych składników. Kolagen z jedwabników wpływa na jędrność, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy nawilża, peptydy wspomagają regenerację, a karboksymetyloceluloza chroni skórę przed starzeniem

Elisir BIO 5ml / 1 zabieg

900 zł

Zalecany dla skóry z głębokimi zmarszczkami, ten produkt pobudza syntezę kolagenu i chroni przed UV. Jako wyrób medyczny gwarantuje bezpieczeństwo. Skóra staje się nawilżona i napięta.

Elisir COL 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir Col to produkt z kwasem hialuronowym, aminokwasami i choliną, pomagający w regeneracji i nadawaniu napięcia mięśniowego skóry. Promuje produkcję kolagenu i elastyny, rekomendowany jest dla skóry twarzy, szyi, dekolcie i dłoni. Jego działanie polega na aktywacji fibroblastów dla optymalnej funkcji skóry.

Elisir LUX 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir Lux to produkt zawierający kwas hialuronowy, aminokwasy, zredukowany glutation i witaminę C. Jego głównym celem jest ochrona skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i stymulacja procesów regeneracji. Można go aplikować na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie, by zapobiec uszkodzeniom spowodowanym starzeniem się skóry.

Elisir LIFT 9ml / 1 zabieg

1000 zł

Elisir Lift to produkt medyczny zawierający kwas hialuronowy i aminokwasy. Oferuje efekt liftingu bez potrzeby chirurgicznego skalpela. Jest skierowany do terapii obszarów ciała, takich jak szyja, dekolt i obszary o zmniejszonej elastyczności skóry. Produkty te stymulują fibroblasty do odbudowy nowych składników macierzy i przywracają zdrowy stan tkanek.

PCL Polikaprolakton 20% 2ml / 1 zabieg

1000 zł

PCL Power Booster to produkt zawierający 20% polikaprolaktonu, który skutecznie odmładza skórę. Ten płynny stymulator elastyny i kolagenu opiera się na biodegradowalnej technologii zrównoważonych polimerów. Działa poprzez ciągłą proliferację tkanek skóry, tworząc trójwymiarową macierz za pomocą nanocząsteczek polikaprolaktonu.

Succinate Amber Saffron+ 3ml / 1 zabieg

900 zł

Venome Amber Saffron+ to innowacyjny produkt stymulujący skórę. Działa przeciw przebarwieniom, nawilża i regeneruje dzięki kwasowi bursztynowemu i kwasowi hialuronowemu.

Stymulatory wolumetryczne

Mini Lift 3ml / 1 zabieg

1600 zł

Wolumetria stymulatorem wolumetrycznym jednego piętra twarzy. 3ml preparatu.

Full Face 6ml / 1 zabieg

3000 zł

Wolumetria całej twarzy stymulatorem wolumetrycznym. 6ml preparatu.

Full Face PREMIUM 9ML / 1 zabieg

4400 zł

Wolumetria całej twarzy stymulatorem wolumetrycznym. 9ml preparatu. Zalecana w przypadku mocniejszego opadu owalu twarzy lub kiedy chcemy uzyskać bardziej wyraźne efekty.

Stymulatory pod oczy

Electri 0.55% 1.5ml / 1 zabieg

800 zł

Lumi Eyes 1ml / 1 zabieg

750 zł

Sunekos 200 3ml / 1 zabieg

900 zł

Global Eye / 1 zabieg

480 zł

Nucleofill SOFT 2ml / 1 zabieg

1100 zł

Ami Eyes 2ml / 1 zabieg

1000 zł

Eye Bag Solution 1.5ml / 1 zabieg

850 zł

Dark Circle Solution 1.5ml / 1 zabieg

850 zł

Vitaran 1ml / 1 zabieg

1000 zł

Botox zmarszczki

1 strefa / 1 zabieg

500 zł

2 strefy / 1 zabieg

930 zł

3 strefy / 1 zabieg

1350 zł

4 strefy / 1 zabieg

1800 zł

Mezoterapia igłowa

Dr. Cyj / 1 zabieg

1200 zł

Zabieg na skórę głowy.

Cyto Care / 1 zabieg

600 zł

Filorga NCTF HA+ / 1 zabieg

750 zł

RF mikroigłowa

Oczy / 1 zabieg

850 zł

Twarz + oczy + podbródek / 1 zabieg

1100 zł

Szyja + dekolt / 1 zabieg

1000 zł

Brzuch + boczki / 1 zabieg

1100 zł

Rozstępy na udach i pupie / 1 zabieg

1100 zł

Kolana / 1 zabieg

800 zł

Dłonie / 1 zabieg

800 zł

Ramiona/Pelikany / 1 zabieg

900 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – każda kolejna strefa 50% taniej / 1 zabieg

-50%

Decydując się na jedną strefę zabiegową kolejną (tańszą lub w tej samej cenie) możesz dobrać o 50% taniej.

Przykładowo: kupując zabieg na twarz za 1100 zł obszar na szyję i dekolt zrobisz już za 500 zł płacąc za wszystko 1600 zł zamiast 2100 zł.

Skinboostery

Neauvia Hydro De Luxe 2.5ml / 1 zabieg

900 zł

Princess Rich 1ml / 1 zabieg

850 zł

Restylane Skin Booster 1ml / 1 zabieg

950 zł

Aquashine PTX 2ml / 1 zabieg

950 zł

więcej o produkcie Aquashine PTX – przeczytasz tutaj

Aquashine BR 2ml / 1 zabieg

950 zł

Luminera 2ml / 1 zabieg

900 zł

Cytocare 715 C-Line 5ml / 1 zabieg

1000 zł

Elisir BIO 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir LUX 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir COL 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir LIFT 9ml / 1 zabieg

1000 zł

Succinate Amber Saffron+ 3ml / 1 zabieg

900 zł

Kosmetologia
Peeling chemiczne

PQ Age – twarz / 1 zabieg

350 zł

PQ Age – twarz + szyja / 1 zabieg

400 zł

PQ Age – twarz + szyja + dekolt / 1 zabieg

450 zł

PQ Age – twarz + mezoterapia mikroigłowa / 1 zabieg

480 zł

Sky BioPeel – twarz / 1 zabieg

350 zł

Sky BioPeel – twarz + szyja / 1 zabieg

400 zł

Sky BioPeel – twarz + szyja + dekolt / 1 zabieg

450 zł

Sky BioPeel – twarz + mezoterapia mikroigłowa / 1 zabieg

480 zł

BioRePeel Cl3 – twarz / 1 zabieg

400 zł

BioRePeel Cl3- twarz + szyja / 1 zabieg

450 zł

BioRePeel Cl3- twarz + szyja + dekolt / 1 zabieg

500 zł

BioRePeel Cl3- twarz + mezoterapia mikroigłowa / 1 zabieg

530 zł

PRX T33 – twarz / 1 zabieg

400 zł

PRX T33 – twarz + szyja / 1 zabieg

450 zł

PRX T33 – twarz + szyja + dekolt / 1 zabieg

500 zł

PRX T33 – twarz + mezoterapia mikroigłowa / 1 zabieg

530 zł

Mesopeel Melanoplus – jedna zmiana pigmentowa do 3cm / 1 zabieg

280 zł

Mesopeel Melanoplus – twarz / 1 zabieg

400 zł

Mesopeel Melanoplus – twarz + szyja / 1 zabieg

450 zł

Mesopeel Melanoplus – twarz + szyja + dekolt / 1 zabieg

500 zł

Deep Phyto Peeling – twarz / 1 zabieg

470 zł

Deep Phyto Peeling – twarz 3 zabiegi / 3 zabiegi

1200 zł

Deep Phyto Peeling – górna część pleców / 1 zabieg

480 zł

Deep Phyto Peeling – dolna część pleców / 1 zabieg

480 zł

Deep Phyto Peeling – rozstępy na pupie / 1 zabieg

580 zł

Terapeutyczny peeling dyniowy – twarz / 1 zabieg

350 zł

Terapeutyczny peeling dyniowy – twarz 3 zabiegi / 3 zabiegi

1000 zł

Terapeutyczny peeling dyniowy – twarz + szyja / 1 zabieg

400 zł

Terapeutyczny peeling dyniowy – twarz + szyja + dekolt / 1 zabieg

450 zł

Terapeutyczny peeling dyniowy – twarz + szyja + dekolt 3 zabiegi / 3 zabiegi

1300 zł

Zabiegi pielęgnacyjne

OXY Carboxy FUSION twarz + szyja / 1 zabieg

280 zł

Cranberry Detox DermaQuest twarz + szyja / 1 zabieg

350 zł

Lipid Control DermaQuest / 1 zabieg

400 zł

CBD DermaQuest twarz + szyja / 1 zabieg

380 zł

Azelaic Peel DermaQuest / 1 zabieg

400 zł

NMF XPRESS / 1 zabieg

300 zł

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen / 1 zabieg

400 zł

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen + białka aktywne / 1 zabieg

550 zł

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen + kwas + kawitacja / 1 zabieg

550 zł

Mezoterapia igłowa

Dr. Cyj – skóra głowy / 1 zabieg

1200 zł

Cyto Care / 1 zabieg

600 zł

Filorga NCTF HA+ / 1 zabieg

750 zł

RF mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa – oczy / 1 zabieg

850 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – twarz + oczy + podbródek / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – szyja + dekolt / 1 zabieg

1000 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – brzuch + boczki / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – rozstępy na pupie/udach / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – kolana / 1 zabieg

800 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – dłonie / 1 zabieg

800 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – ramiona/pelikany / 1 zabieg

900 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – każda kolejna strefa 50% taniej / 1 zabieg

-50%

Decydując się na jedną strefę zabiegową kolejną (tańszą lub w tej samej cenie) możesz dobrać o 50% taniej.

Przykładowo: kupując zabieg na twarz za 1100 zł obszar na szyję i dekolt zrobisz już za 500 zł płacąc za wszystko 1600 zł zamiast 2100 zł.

Terapie na trądzik różowaty

Anty Rosacea Abyss / 1 zabieg

320 zł

Azelaic Peel DermaQuest / 1 zabieg

400 zł

Anti Couperosa Abyss / 1 zabieg

380 zł

CBD DermaQuest twarz + szyja / 1 zabieg

380 zł

Kwas Rozmarynowy 5% GenFactor / 1 zabieg

350 zł

Kwas Kawowy 6% GenFactor / 1 zabieg

350 zł

Terapie na trądzik pospolity

Anty Rosacea Abyss / 1 zabieg

320 zł

Acnelan / 1 zabieg

400 zł

Acnelan twarz 3 zabiegi / 3 zabiegi

1100 zł

Azelaic Peel / 1 zabieg

400 zł

BioRePeel Cl3 – twarz / 1 zabieg

400 zł

Kwas Huminowy 15%, 25% GenFactor – twarz / 1 zabieg

350 zł

Deep Phyto Peeling – twarz / 1 zabieg

470 zł

Deep Phyto Peeling – twarz 3 zabiegi / 3 zabiegi

1200 zł

Deep Phyto Peeling – górna część pleców / 1 zabieg

480 zł

Deep Phyto Peeling – dolna część pleców / 1 zabieg

480 zł

Deep Phyto Peeling – rozstępy na pupie / 1 zabieg

580 zł

Plany pielęgnacyjne

Konsultacja z opracowaniem planu zabiegowego i planu pielęgnacyjnego / 1 zabieg

250 zł

Pełna konsultacja z oceną skóry, dobraniem odpowiedniej pielęgnacji, analizą kosmetyków oraz dopasowaniem planu zabiegowego. Czas trwania 30-40 min.

 

Bioinżynieria Tkankowa
Terapie skojarzone

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen + kwas + kawitacja/ultradźwięki / 1 zabieg

500 zł

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen + białka aktywne GenFactor/EstGen / 1 zabieg

550 zł

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen + białka GenFactor/EstGen + kwas / 1 zabieg

580 zł

Białka aktywne GenFactor/EstGen + kwas / 1 zabieg

350 zł

Terapie przebarwień

Białka aktywne GenFactor/EstGen + kwas / 1 zabieg

350 zł

Dermapen + Pearl White / 1 zabieg

490 zł

Dermapen + Pearl White + GenFactor/EstGen / 1 zabieg

550 zł

Cosmelan zabieg na twarz + krem / 1 zabieg

1900 zł

Yellow Peel Abyss retinol + amid kwasu niktotynowego / 1 zabieg

380 zł

Mesopeel Melanoplus – jedna zmiana pigmentowa do 3cm / 1 zabieg

280 zł

Mesopeel Melanoplus – twarz / 1 zabieg

400 zł

Mesopeel Melanoplus – twarz + szyja / 1 zabieg

450 zł

Mesopeel Melanoplus – twarz + szyja + dekolt / 1 zabieg

500 zł

Xela 1.8% / 1 zabieg

900 zł

Xela 1.8% + kwas Hyalual Glow / 1 zabieg

1100 zł

Xela 1.8% + dermapen + Pearl White / 1 zabieg

1300 zł

Deep Phyto Peeling – twarz / 1 zabieg

470 zł

Deep Phyto Peeling – twarz 3 zabiegi / 3 zabiegi

1200 zł

Terapie blizn

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen + białka GenFactor/EstGen + kwas / 1 zabieg

580 zł

PERFOSKIN / 1 zabieg

1100 zł

BioPeeling Abyss – twarz / 1 zabieg

450 zł

Yellow Peel Abyss retinol + amid kwasu niktotynowego / 1 zabieg

380 zł

Mikropunktura (sucha igła) na blizny / 1 zabieg

300 zł

Mikropunktura (sucha igła) na blizny + kwas / 1 zabieg

350 zł

Mikropunktura (sucha igła) na blizny + białka / 1 zabieg

350 zł

Mikropunktura (sucha igła) na blizny + białka + kwas / 1 zabieg

400 zł

Deep Phyto Peeling – twarz / 1 zabieg

470 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – twarz + oczy + podbródek / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – rozstępy na pupie/udach / 1 zabieg

1100 zł

BioSkóra

Okolice oka / 1 zabieg

400 zł

Twarz + oczy / 1 zabieg

600 zł

Twarz + oczy + szyja + dekolt / 1 zabieg

800 zł

Dłonie / 1 zabieg

500 zł

Zabiegi Hi-Tech
Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen / 1 zabieg

400 zł

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen + białka aktywne / 1 zabieg

550 zł

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen + kwas + kawitacja / 1 zabieg

550 zł

RF mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa – oczy / 1 zabieg

850 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – twarz + oczy + podbródek / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – szyja + dekolt / 1 zabieg

1000 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – brzuch + boczki / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – rozstępy na pupie/udach / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – kolana / 1 zabieg

800 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – dłonie / 1 zabieg

800 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – ramiona/pelikany / 1 zabieg

900 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – każda kolejna strefa 50% taniej / 1 zabieg

-50%

Decydując się na jedną strefę zabiegową kolejną (tańszą lub w tej samej cenie) możesz dobrać o 50% taniej.

Przykładowo: kupując zabieg na twarz za 1100 zł obszar na szyję i dekolt zrobisz już za 500 zł płacąc za wszystko 1600 zł zamiast 2100 zł.

Laser diodowy

Usuwanie jednego naczynka / 1 zabieg

300 zł

Zamykanie naczynek – twarz / 1 zabieg

1000 zł

Zamykanie naczynek – nogi / 1 zabieg

2000 zł

Laser IPL

Usuwanie rumienia – twarz / 1 zabieg

1000 zł

Laserowa redukcja zmarszczek – twarz / 1 zabieg

1000 zł

Usuwanie przebarwień – twarz / 1 zabieg

1000 zł

Kawitacja

Peeling kawitacyjny – twarz / 1 zabieg

200 zł

Peeling kawitacyjny – twarz + kwas / 1 zabieg

300 zł

Termoliza

Usuwanie jednej zmiany typu włókniak/naczynko / 1 zabieg

200 zł

Każda kolejna zmiana przy usuwaniu pojedynczym / 1 zabieg

+ 50zł

Usuwanie włókniaków – całe powieki i okolica oka / 1 zabieg

400 zł

Usuwanie włókniaków – cała szyja / 1 zabieg

650 zł

Usuwanie włókniaków – całe pachy/kolana / 1 zabieg

650 zł

Sonoforeza

Sonoforeza + kwas + GenFactor / 1 zabieg

400 zł

Sonoforeza + ampułka / 1 zabieg

350 zł

Jonoforeza

Jonoforeza + kwas + GenFactor / 1 zabieg

400 zł

Jonoforeza + ampułka / 1 zabieg

350 zł

Zabiegi na ciało
Zabiegi wyszczuplające

Zabieg TERMO 1 strefa / 1 zabieg

280 zł

Zabieg TERMO 2 strefy / 1 zabieg

340 zł

Zabieg TERMO 3 strefy / 1 zabieg

400 zł

Zabieg TERMO 4 strefy / 1 zabieg

430 zł

Lipoliza iniekcyjna – wnętrza ud / 1 zabieg

400 zł

Lipoliza iniekcyjna – zgrubienia przy pachach / 1 zabieg

400 zł

Lipoliza iniekcyjna – kolana / 1 zabieg

400 zł

Lipoliza iniekcyjna – bryczesy / 1 zabieg

450 zł

Lipoliza iniekcyjna – boczki / 1 zabieg

490 zł

Lipoliza iniekcyjna – ramiona / 1 zabieg

450 zł

Lipoliza iniekcyjna – pośladki / 1 zabieg

550 zł

Lipoliza iniekcyjna – uda / 1 zabieg

590 zł

Lipoliza iniekcyjna – brzuch / 1 zabieg

590 zł

Lipoliza iniekcyjna – plecy / 1 zabieg

550 zł

Zabiegi na rozstępy

Radiofrekwencja mikroigłowa – rozstępy na brzuchu i boczkach / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – rozstępy na pupie i udach / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – rozstępy na ramionach i pelikanach / 1 zabieg

900 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – rozstępy na piersiach / 1 zabieg

900 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – rozstępy na plecach / 1 zabieg

1100 zł

Mikropunktura (sucha igła) + białka + kwas – rozstępy na udach/pupie / 1 zabieg

700 zł

Mikropunktura (sucha igła) + białka + kwas – rozstępy na ramionach / 1 zabieg

500 zł

Mikropunktura (sucha igła) + białka + kwas – rozstępy na piersiach / 1 zabieg

500 zł

Mikropunktura (sucha igła) + białka + kwas – rozstępy na brzuchu/boczkach / 1 zabieg

700 zł

Mikropunktura (sucha igła) + białka + kwas – rozstępy na plecach / 1 zabieg

700 zł

PERFOSKIN – brzuch / 1 zabieg

1100 zł

PERFOSKIN – pośladki / 1 zabieg

1200 zł

PERFOSKIN – ramiona / 1 zabieg

1200 zł

PERFOSKIN – plecy / 1 zabieg

1200 zł

BioPeeling Abyss – plecy / 1 zabieg

600 zł

BioPeeling Abyss – brzuch / 1 zabieg

600 zł

BioPeeling Abyss – ramiona / 1 zabieg

600 zł

BioPeeling Abyss – dekolt / 1 zabieg

500 zł

BioPeeling Abyss – kolana / 1 zabieg

500 zł

BioPeeling Abyss – nogi / 1 zabieg

700 zł

Mezoterapia mikroigłowa/dermapen + białka GenFactor/EstGen + kwas – brzuch / 1 zabieg

600 zł

Zabiegi ujędrniające

Sunekos Body 10ml / 1 zabieg

1700 zł

BioRePeel Cl3 Body – 1 obszar / 1 zabieg

700 zł

Obszary do wyboru: brzuch + boczki, uda, pupa, ramiona + pelikany, plecy.

PERFOSKIN – brzuch / 1 zabieg

1100 zł

PERFOSKIN – pośladki / 1 zabieg

1200 zł

PERFOSKIN – ramiona / 1 zabieg

1200 zł

PERFOSKIN – plecy / 1 zabieg

1200 zł

Zabieg TERMO 1 strefa / 1 zabieg

280 zł

Zabieg TERMO 2 strefy / 1 zabieg

340 zł

Zabieg TERMO 3 strefy / 1 zabieg

400 zł

Zabieg TERMO 4 strefy / 1 zabieg

430 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – brzuch i boczki / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – ramiona i pelikany / 1 zabieg

900 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – pupa i uda / 1 zabieg

1100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa – piersi / 1 zabieg

900 zł

Zabiegi antycellulitowe

Zabieg TERMO 1 strefa / 1 zabieg

280 zł

Zabieg TERMO 2 strefy / 1 zabieg

340 zł

Zabieg TERMO 3 strefy / 1 zabieg

400 zł

Zabieg TERMO 4 strefy / 1 zabieg

430 zł

SUNEKOS Body 10ml / 1 zabieg

1700 zł

Mezoterapia igłowa na cellulit ANTYCELL / 1 zabieg

600 zł

BioRePeel Cl3 Body – 1 obszar / 1 zabieg

700 zł

Obszary do wyboru: brzuch + boczki, uda, pupa, ramiona + pelikany, plecy.

Zabiegi dla Panów
Wypełnianie zmarszczek

bruzdy nosowo-wargowe 1ml / 1 zabieg

1100 zł

zmarszczki marionetkowe 1ml / 1 zabieg

1100 zł

zmarszczki śmiechowe 1ml / 1 zabieg

1100 zł

bruzda na brodzie 1ml / 1 zabieg

1100 zł

Lipoliza iniekcyjna

podbródek / 1 zabieg

300 zł

chomiki / 1 zabieg

360 zł

linia żuchwy / 1 zabieg

360 zł

boczki / 1 zabieg

490 zł

brzuch / 1 zabieg

590 zł

całe dolne piętro twarzy (na kaniuli) / 1 zabieg

900 zł

Botox zmarszczki

1 strefa / 1 zabieg

500 zł

2 strefy / 1 zabieg

930 zł

3 strefy / 1 zabieg

1350 zł

4 strefy / 1 zabieg

1800 zł

Wolumetria twarzy

broda 1ml / 1 zabieg

1000 zł

policzki 1ml / 1 zabieg

1000 zł

kąt żuchwy 1ml / 1 zabieg

1000 zł

linia żuchwy 1ml / 1 zabieg

1000 zł

full face 6ml / 1 zabieg

6000 zł

Skin Boostery

Neauvia Hydro De Luxe 2.5ml / 1 zabieg

900 zł

Princess Rich 1ml / 1 zabieg

850 zł

Restylane Skin Booster 1ml / 1 zabieg

950 zł

Aquashine PTX 2ml / 1 zabieg

950 zł

Aquashine BR 2ml / 1 zabieg

950 zł

Luminera 2ml / 1 zabieg

900 zł

Cytocare 715 C-Line 5ml / 1 zabieg

1000 zł

Succinate Amber Saffron+ 3ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir BIO 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir COL 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir LUX 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir LIFT 9ml / 1 zabieg

1000 zł

Stymulatory tkankowe

Nucleofill strong 1.5ml / 1 zabieg

1100 zł

Sunekos 1200 3ml / 1 zabieg

1300 zł

Ejal 40 2ml / 1 zabieg

900 zł

Xela 1.1% 2ml / 1 zabieg

800 zł

Xela 1.8% 2ml / 1 zabieg

900 zł

Xela 2.2% 2ml / 1 zabieg

1100 zł

Profhilo 2ml / 1 zabieg

1300 zł

Jaruplo 3ml / 1 zabieg

800 zł

Jaruplo HWM 2.5ml / 1 zabieg

1000 zł

Perfoskin 1.5ml / 1 zabieg

1100 zł

Neofound 3ml / 1 zabieg

850 zł

Belviso Silhouette 3ml / 1 zabieg

1200 zł

Vitaran 1ml / 1 zabieg

1000 zł

Sisthaeme Hevo +T 2ml / 1 zabieg

1300 zł

Fillagen 1ml / 1 zabieg

1200 zł

Elisir BIO 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir COL 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir LUX 5ml / 1 zabieg

900 zł

Elisir LIFT 9ml / 1 zabieg

1000 zł

PCL Polikaprolakton 20% 2ml / 1 zabieg

1000 zł

Succinate Amber Saffron+ 3ml / 1 zabieg

900 zł

Stymulatory pod oczy

Electri 0.55% 1.5ml / 1 zabieg

800 zł

Lumi Eyes 1ml / 1 zabieg

750 zł

Sunekos 200 3ml / 1 zabieg

900 zł

Global Eye / 1 zabieg

480 zł

Nucleofill SOFT 2ml / 1 zabieg

1100 zł

Ami Eyes 2ml / 1 zabieg

1000 zł

Eye Bag Solution 1.5ml / 1 zabieg

850 zł

Dark Circle Solution 1.5ml / 1 zabieg

850 zł

Ha + DNA 2ml / 1 zabieg

900 zł

Vitaran 1ml / 1 zabieg

1000 zł

Wypadanie włosów

Mezoterapia Dr. Cyj / 1 zabieg

1200zł

RF mikro na skórę głowy / 1 zabieg

1000zł