14 września, 2021

Neofound doskonały stymulator tkankowy z Włoch

Neofound – nowe spojrzenie na biostymulację skóry.

Preparat Neofound zawiera gamę odpowiednio dobranych, zbilansowanych składników aktywnych, które redukują stres oksydacyjny, głęboko nawilżają, poprawiają kondycję skóry, co w konsekwencji daje oczekiwany efekt estetyczny. Doskonale sprawdza się jako samodzielny zabieg, ale może być również stosowany jako uzupełnienie innych zabiegów estetycznych, takich jak kuracja przeciwzmarszczkowa i/lub wypełniająca skórę. Jest to jeden z nielicznych stymulatorów tkankowych który można z powodzenie zastosować na czoło.

Współczesne koncepcje starzenia się twarzy opierają się na fakcie, że ten proces inwolucji dotyczy wszystkich struktur znajdujących się na różnych poziomach: kości, tkanek miękkich i skóry. Każda warstwa odpowiada za inne procesy jej starzenia. Te związane z powierzchnią skóry, takie jak drobne zmarszczki, utrata jędrności, wiotkość, utrata zdrowego kolorytu a także przebarwienia są bardzo częste i czynią twarz mniej atrakcyjną. Nowa koncepcja regeneracji skóry Neofound obejmuje szersze spektrum niż tradycyjna biorewitalizacja, ponieważ oprócz modulowania fibroblastów, indukuje inne selektywne procesy w różnych strukturach i warstwach komórkowych, takich jak keratynocyty, włókna mięśniowe, melanocyty, fibroblasty i preadipocyty.

Starzenie tkanki kostnej
Starzenie skóry
Starzenie tkanek miękkich

Neofound to innowacyjny wyrób medyczny włoskiej produkcji, którego bezpieczeństwo jest potwierdzone certyfikatem CE

Neofound jest niezwykle silnym stymulatorem tkankowym, który wspaniale radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami związanymi z procesami starzenia skóry, takimi jak brak elastyczności, przebawienia, utrata objętości, nierówności na powierzchni skóry i wiele innych.

Składniki preparatu to:

N-acetylocysteina(NAC) – Aminokwas wyróżniający się wyjątkowym potencjalem antyoksydacyjnym, redukuje wolne rodniki i skutecznie spowalnia procesy apoptozy (śmierci komórkowej).

Resweratrol – stymuluje poliferencję (namnażanie się) komórek i produkcję kolagenu, ujednolica koloryt skóry i wzmacnia efekt przeciwstarzeniowy.

Glicyna – najobficiej występujący aminokwas w kolagenie (35%). Ma właściwości nawilżające, przeciwutleniające i regenerujące.

Prolina – podstawowy kolagen w syntezie kolagenu. Ma silne właściwości uelastycziające.

Arginina – aminokwas o właściwościach nawilżających i odżywczych. Bierze udział w procesach regulacji przepływu krwi.

Niacyna – posiada właściwości redukujące zażółcenia skóry, przebarwień, rumienia i plam. Niweluje drobne zmarszczki i zwiększa produkcję kolagenu.

Kwas hialuronowy – składnik, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Stymuluje fibroblasty, zapewnia głębokie nawilżenie i odżywienie skóry.

Acetyloheksapeptyd – aminokwas o aktywności podobnej to toksyny botulinowej typu A. Redukuje zmarszczki mimiczne twarzy.

Neofound

Stosowanie preparatu Neofound uzależnione jest od potrzeb skóry poddawanej zabiegowi. Różne obszary skóry wymagają innych dawek. Zaleca się 2-3 sesje dla skóry młodej i 3-5 sesji dla skóry dojrzałej. Sesje należy wykonywać co 2 tygodnie. Cykl zaleca się powtarzać do 9-12 miesięcy.

Neofound
Mocno zniszczona skóra, efekt krótkiej sesji
Działanie na zmarszczki kurze i śmiechowe
Działanie na zmarszczki marionetkowe
Redukcja przebarwień
Działanie rozjaśniające i antyage
zmarszczki śmiechowe
Elastyczność i napięcie skóry
Efekty Neofound po 6 zabiegach
Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie