11 października, 2021

Karboksyterapia Carbon Riox

Karboksyterapia Carbon Riox to zabieg stworzony z myślą o wykorzystaniu dobrodziejstw karboksyterapii.


Agregacja „karboksy-żelu” w połączeniu ze specjalną maską wyzwala dwutlenek węgla. W wyniku reakcji chemicznej potrzebne składniki odżywcze zostają wprowadzone do tkanek organizmu, a szkodliwe toksyny usunięte. Unikalny charakter maski RIOX tkwi we wspomaganiu procesu rozkładu lipidów zawartych w tkance podskórnej oraz syntezy białek. Zabieg zwiększa sprężystość skóry, poprawia wygląd skóry podatnej na trądzik oraz pomaga w utrzymywaniu prawidłowego poziomu nawilżenia.

Carbon Riox

EFEKTY

  • poprawia i utrzymuje blask skóry
  • przywraca równowagę sebum i zamyka pory
  • oczyszcza twarz z trądziku, a także zmian potrądzikowych
  • normalizuje poziom nawilżenia
  • redukuje przebarwienia, zmarszczki i plamy
  • wyrównuje koloryt cery
  • ma działanie detoksykacyjne na skórę właściwą

Składniki aktywne: ekstrakty roślinne (m. in. z lukrecji, sosny, żołędzia, dzięgla koreańskiego, korzenia Cnidium Officinale, złocienia wielokwiatowego, wiciokrzewu japońskiego, róży pomarszczonej, pęku perłowca), olej eukaliptusowy.

Opis zabiegu

RIOX składa się z dedykowanej maski i żelu. Połączenie tych dwóch komponentów wyzwala CO2, które jest następnie szybko absorbowane przez skórę. Wzrost stężenia CO2 prowadzi do obniżenia pH, uwolnienia tlenu z hemoglobiny oraz wyzwolenia w skórze procesów usuwania zbędnych produktów przemiany materii. Zapewnia również dostarczenie do głębokich warstw skóry składników odżywczych.

Wskazania

·         skóra szara, matowa, pozbawiona blasku
·         niejednolity koloryt skóry
·         blizny potrądzikowe i zmiany ropne
·         drobne zmarszczki
·         rozstępy

Stosowanie

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery w celu jej odżywienia, zrewitalizowania i eliminacji toksyn. Rewelacyjnie sprawdza się w przypadku skóry szarej, zmęczonej, niedotlenionej, pozbawionej blasku oraz z problemami trądzikowymi.

Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się wykonanie od 5 do 10 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

Efekty Karboksyterapii Carbon Riox
Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie