25 czerwca, 2020

LUMINERA HYDRYAL izraelski przepis na piękną skórę

Luminera Hydryal 1% 2% 3% 4% to stymulujący skinbooster oparty na kwasie hialuronowym i mannitolu. Wspaniały produkt izraelskiej firmy Luminera, która wypuściła na rynek takie perełki jak Crystalys czy HarmonyCa.

Co to za produkt?

HYDRYAL by Luminera  to wysoce oczyszczony kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Żel jest homogenny, przejrzysty, ulegający biodegradacji oraz nie zwiera lateksu. Unikalna struktura kwasu hialuronowego nawiązuje do naturalnie występującego HA w skórze. Dodatkowo preparaty HYDRYAL zawierają MANNITOL (0,9%).

Czym jest mannitol?

Mannitol (manit) jest to organiczny związek chemiczny, polihydroksylowy alkohol cukrowy, silny antyoksydant, który zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym oraz wydłuża czas utrzymania efektów zabiegów.

Jak jest podawany?

Zabieg przy użyciu preparatu Hydryal jest prostą procedurą iniekcyjną zapewniającą natychmiastowe efekty. Hydryal zostaje wstrzyknięty w tkankę skórną, a następnie równomiernie rozprowadza się po jej powierzchni. Cząsteczki wody są przyciągane do granicy żelu, zapewniając przywrócenie hydrorównowagi, poprawę elastyczności i spłycenie drobnych zmarszczek. Mannitol tworzy barierę ochronną zabezpieczającą HA przed wolnymi rodnikami, aby zapewnić długotrwały, naturalny efekt.

Jakie jest działanie?

 Przejrzysty żel został zaprojektowany w celu zwiększenia nawilżenia skóry, rewitalizacji tkanki skórnej, poprawy elastyczności, zapewnienia naturalnego wyglądu skóry pełnej blasku, a także przeciwdziałaniu starzeniu. Kwas hialuronowy jest znany ze względu na szereg zalet: przyczynia się do ogólnego wygładzenia i zapewnienia młodzieńczego wyglądu skóry dzięki wyjątkowym zdolnościom do wiązania i zatrzymywania wody. Potrafi również wiązać się z kolagenem i elastyną oraz wspomagać transport istotnych składników odżywczych do tkanki skórnej.

Jakie rodzaje preparatu są do wyboru?

Hydryal to jedyny preparat stymulujący funkcje skóry dostępny w różnych stężeniach, aby zapewnić dostosowanie do potrzeb każdego pacjenta. Dzięki zawartości nawet 4% oczyszczonego kwasu hialuronowego Hydryal jest preparatem stymulującym funkcje skóry o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego dostępnym na rynku.

Jakie są opinie o zabiegu?

Podczas badań klinicznych u osób poddanych zabiegom przy użyciu preparatu Hydryal udokumentowano doskonałe rezultaty. Po zabiegu zgłaszano uczucie zwiększenia atrakcyjności, pewności siebie i zadowolenia ze swojego ogólnego wyglądu. Zaobserwowano zwiększenie jędrności skóry, zmniejszenie zmarszczek, wzrost nawilżenia skóry oraz poprawę kolorytu. Użytkownicy preparatu Hydryal zamierzają polecać zabieg innym i deklarują prawdopodobny powrót w celu poddania się kolejnemu zabiegowi.

Ile zabiegów należy wykonać i jaka jest cena?

Efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Zalecane jest wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 14-21 dni, a następnie zabieg przypominający co 3-6 miesięcy.

Aktualny cennik dostępny jest tu CENNIK

Efekty zabiegu

Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie