MIKROPIGMENTACJA

Makijaż permanentny to idealny zabieg dla wszystkich osób pragnących naturalnego podkreślenia urody oraz chcących skorygowania jej niedoskonałości. Zabieg polecany jest również osobom aktywnie uprawiającym sport, noszącym okulary lub mającym słaby wzrok. Właściwie wykonany makijaż permanentny sprawi, że twarz będzie wyglądać na wypoczętą a oczy, usta lub brwi będą w naturalny sposób podkreślone. W Spectrum wykonujemy również zabieg mikropigmentacji medycznej. Jest to odpowiedź na takie problemy jak m.in. asymetria ust, twarzy, blizny, czy zajęcza warga.  

W Spectrum wykonasz makijaż permanentny wszystkimi dostępnymi na rynku metodami.

Makijaż permanentny

Osoby, które po raz pierwszy decydują się na wykonanie zabiegu makijażu permanentnego, często szukają okazji cenowych. O ile są to typowe promocje organizowane od czasu do czasu w każdym dobrym gabinecie, to nic w tym złego. Jednak jeśli wyjątkowo niska, można by pomyśleć, że konkurencyjna cena, wynika z braku umiejętności linergistki lub kiepskiej jakości sprzętu i używanych barwników, to jest to już sytuacja niebezpieczna. Trzeba pamiętać, że makijaż permanentny wiąże się z przerwaniem ciągłości naskórka, więc na taki zabieg należy decydować się tylko wtedy, gdy wykonuje go specjalista, który przestrzega się wszystkich zasad higieny.

W Spectrum wykonasz zabieg u Global Experta szkolonego pod okiem Mistrza Świata!

Więcej informacji w zakładce certyfikaty.

Brwi metoda cienia (ombre lub powder)800zł
Brwi metoda włoskowa900zł
Brwi metoda kompaktowa (włos plus cień)1100zł
Microblading metoda włoskowa600zł
Microblading shading700zł
Kontur ust600zł
Kontur ust z cieniowaniem900zł
Usta Całe wypełnione kolorem950zł zamiast 1200zł
Usta 3D1100zł
Usta 5D Candy Shading1100zł
Usta Shadelicious Supreme NOWOŚĆ!tylko 1200zł!
Usta pigmentacja korekcyjna1000zł
Kreska górna zagęszczająca350zł
Kreska górna ozdobna 450zł
Kreska dolna350zł
Kreska górna + dolna600zł zamiast 700zł
"Pieprzyk"150zł
BRWI + POWIEKI1200zł
BRWI + USTA KONTUR1300zł
BRWI + USTA WYPEŁNIENIE1400zł
PEŁNY MAKIJAŻ (brwi + powieki + usta)tylko 1900zł!
CLICK TO EDIT
Placeholder content. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Scroll Up
© 2018 Spectrum Kraków