21 listopada, 2019

Voucher estetyczny. Prezent idealny.

VOUCHER ESTETYCZNY – PREZENT IDEALNY

Szukasz niezapomnianego i trafionego prezentu dla ukochanej osoby? Nie masz pomysłu na prezent dla żony, siostry, mamy, męża lub pracownika? Nie musisz już dłużej szukać! Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję – voucher estetyczny, który idealnie wyrazi Twoje uczucia i na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Przygotowana przez nas oferta Voucherów Estetycznych sprawdzi się jako upominek na różne okazje – Święta Bożego Narodzenia, Dzień Kobiet, Urodziny, Dzień Matki, Walentynki, rocznica ślubu czy narodziny dziecka. To idealne chwile do świętowania w atmosferze relaksu połączonej z widoczną poprawą wyglądu i nastroju.

Kameralne wnętrza, odprężająca muzyka, piękny zapach to nieodłączne elementy zabiegów w Klinice SPECTRUM. Atmosfera gabinetu pozwala ukoić zmysły, wyciszyć się, oderwać od codziennych trosk i przenieść we nowy wymiar odpoczynku i relaksu.

Voucher można wykorzystać na dowolne zabiegi na twarz i ciało. Oferta łączy się z wszelkimi promocjami obowiązującymi w SPECTRUM.

Do każdego Vouchera dołączamy konsultację przed zabiegową w prezencie.

W zależności od Twoich preferencji Voucher możesz odebrać osobiście lub możemy wysłać go dla Ciebie pocztą elektroniczną lub kurierem.

Spraw, aby bliska Ci osoba poczuła się wyjątkowo, zadbała o swoje ciało i zmysły, spędziła czas w niezapomnianej atmosferze pełnej relaksu i opuściła naszą klinikę piękniejsza, odprężona i odmieniona.

Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie