25 października, 2023

Voucher estetyczny. Prezent idealny.

VOUCHER ESTETYCZNY – PREZENT IDEALNY

Szukasz niezapomnianego i trafionego prezentu dla ukochanej osoby? Nie masz pomysłu na prezent dla żony, siostry, mamy, męża lub pracownika? Nie musisz już dłużej szukać! Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, która idealnie wyrazi Twoje uczucia i na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Przygotowana przez nas oferta Voucherów Estetycznych sprawdzi się jako upominek na różne okazje – Święta Bożego Narodzenia, Dzień Kobiet, Urodziny, Dzień Matki, Walentynki, rocznica ślubu czy narodziny dziecka. To idealne chwile do świętowania w atmosferze relaksu połączonej z widoczną poprawą wyglądu i nastroju.

Kameralne wnętrza, odprężająca muzyka, piękny zapach to nieodłączne elementy zabiegów w Klinice SPECTRUM. Atmosfera ganinetu pozwala ukoić zmysły, wyciszyć się, oderwać od codziennych trosk i przenieść we nowy wymiar odpoczynku i relaksu.

Voucher można wykorzystać na dowolne zabiegi na twarz i ciało. Oferta łączy się z wszelkimi promocjami obowiązującymi w SPECTRUM.

Do każdego Vouchera dołączamy konsultację przedzabiegową w prezencie.

W zależności od Twoich preferencji Voucher możesz odebrać osobiście lub możemy wysłać go dla Ciebie pocztą elektroniczną lub kurierem.

Spraw, aby bliska Ci osoba poczuła się wyjątkowo, zadbała o swoje ciało i zmysły, spędziła czas w niezapomnianej atmosferze pełnej relaksu i opuściła naszą klinikę piękniejsza, odprężona i odmieniona.

Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie