8 stycznia, 2020

Zabieg wyszczuplający TERMO – pozbądź się depozytów tłuszczowych.

Zabieg termoaktywny, wyszczuplający TERMO i Deep Phyto Peeling to dwie najpopularniejsze procedury zabiegowe z laboratorium firmy Abyss, które swoją skutecznością podbiły serca tysięcy kobiet w Europie, dzięki czemu przyniosły niemałą sławę marce i dr Charalambousowi, który nią kieruje.

Dzięki Deep Phyto możemy skutecznie zlikwidować blizny i rozstępy, uporać się z trądzikiem, przebarwieniami, a nawet spłycić zmarszczki. Co jednak z jedną z największych zmór kobiecości, cellulitem? Przeklętą skórką pomarańczową, która bezlitośnie dopada praktycznie każdą kobietę i część mężczyzn? Co z uporczywymi depozytami tłuszczowymi, których nie można się pozbyć w żaden sposób? Co z boczkami, wałeczkami na plecach i bryczesami, które wiernie przy nas trwają, mimo litrów potu wylewanego na siłowni? Okazuje się, że Spa Abyss i dr Charalambous na ten problem również znaleźli rozwiązanie. Skuteczne rozwiązanie.

Na czym polega TERMO?

Wyszczuplający zabieg TERMO opiera się na działaniu termicznym. Oznacza to, że w jego trakcie podnosimy temperaturę ciała, a nałożone składniki aktywne (m in. spongilla) przenikają mocno, wgłąb skóry. Preparaty stworzone są na bazie wyłącznie naturalnych składników, dlatego są nie tylko skuteczne, ale i w pełni bezpieczne.

Jakich efektów można się spodziewać?

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu TERMO. Przy dużych depozytach tłuszczowych możemy stracić nawet 5cm robiąc jeden zabieg! Skóra robi się gładsza i, co najważniejsze, takich cudów można dokonać dosłownie w ostatniej chwili, przed urlopem czy ważną imprezą, ponieważ to zabieg, który możemy wykonywać dwa razy w tygodniu. Zostało 2 tygodnie do wyjazdu na urlop, a nie jesteście zadowolone ze swojego ciała? Na pewno zdążymy!

Jakie są wskazania do zabiegu TERMO?

 • cellulit faza 1 i 2
 • miejscowy depozyt tłuszczu/tłuszcz depozytowy
 • poprawa jędrności
 • wyrównanie struktury skóry
 • zwiększenie właściwego odcienia skóry oraz elastyczności

Jak wygląda zabieg TERMO?

Zaczynamy od wykonania peelingu wybranego obszaru ciała specjalistycznym żelem stymulujący limfę, aż do mocnego zaczerwienienia się skóry. Następnie nakładamy ampułkę ze składnikami aktywnymi przyśpieszającymi metabolizm. Kolejnym krokiem jest maska termiczna, która ma za zadanie znacząco podnieść temperaturę ciała. Dzięki temu rozszerzają się naczynia krwionośne, co ułatwia transport substancji aktywnych z preparatu. Te z kolei pomagają w usuwaniu obrzęku wodno-limfatycznego, a także działają detoksykująco-pomagają usunąć niechciane złogi z organizmu. Kolejny etap to owinięcie ciała folią, która pozwala zachować ciepłotę ciała i przedłuża działanie substancji aktywnych, utrudniając ich utlenianie. Klient może opuścić klinikę i udać się do domu. Ze względy na wygodę polecamy luźny ubiór (najlepiej getry lub leginsy, ewentualnie gres). Po ok. 3-7h folię należy usunąć i wmasować intensywnie oliwkę, którą otrzymasz od nas na zakończenie wizyty.

Czego można spodziewać się zaraz po zabiegu TERMO i jakie są zalecenia pozabiegowe?


Jeszcze przez kilka godzin skóra może być wyraźnie zaczerwieniona i podrażniona. Będzie odczuwalne swędzenie i „kłucie igiełek”. Lekki dyskomfort może towarzyszyć Ci przez do 24 godzin. Po zabiegu TERMO nie powinno się kąpać! Im dłużej substancje pozostaną na skórze, tym lepsze osiągniemy efekty! I co ważne! Należy pić dużo wody, aby wypłukać złogi z organizmu. Przez okres 3 dni po zabiegu nie korzystać z sauny, basenu. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być bardziej podatna na szkodliwe działanie promieni słonecznych, dlatego przez 3 dni nie powinno się opalać ani korzystać z solarium, wykonywać innych nieuzgodnionych zabiegów w obrębie zabiegowym.

Zalecenia odnośnie serii?

Zaleca się wykonanie serii m.in. 4-6 zabiegów TERMO. Przy trudniejszych depozytach ilość ta może się zwiększyć, ale nie bardziej niż do 10 kolejnych zabiegów. Zabieg wykonujemy zazwyczaj co drugi, trzeci dzień. Natomiast w razie zwiększonej wrażliwości i przy skórze naczyniowej, czas między zabiegami ulega wydłużeniu. Liczba wykonywanych serii to maksymalnie 2 w roku. W sytuacji gdy zależy nam na bardzo szybkim i spektakularnym efekcie możemy do zabiegu TERMO dołączyć zabieg z bańkami, kąpiel w saunie i/lub elektrostymulację.

Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu TERMO?

 • problemy z wątrobą
 • zakrzepowe zapalenie żył
 • ostre stany zapalne i choroby przewlekłe skóry w obszarach, w których ma być wykonywany zabieg
 • ostre fazy chorób zapalnych żeńskiego układu rozrodczego i obecność nowotworu łagodnego w anamnezy (mięśniaki, włókniaki, zespół policystycznych jajników etc.)
 • ciąża
 • wszelkie mechaniczne uszkodzenia skóry w miejscach, w których ma być przeprowadzony zabieg
 • nie jest zalecane wykonywanie zabiegu w dniu wcześniejszej depilacji
 • choroby nerek wysokie ciśnienie krwi

Efekty TERMO

Seria TERMO na brzuch
Likwidacja skórki pomarańczowej
Modelowanie pośladków TERMO
Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie