7 sierpnia, 2019

POWER MEZO. Wyjątkowo skuteczna symbioza dwóch produktów.

POWER MEZO – wyjątkowa symbioza dwóch produktów.

Procedura POWER MEZO to połączenie mocy dwóch zabiegów. Pozwala to na osiągnięcie spektakularnych i szybkich efektów niwelowania podstawowych problemów skórnych. Dodatkowo ujędrnia, lifftinguje, odżywia, poprawia koloryt, rozświetla i obkurcza pory.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy etap zabiegu to:
Peeling liftingujący i regenerujący skórę. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, nie występuje zaczerwienienie i pieczenie, a skóra nie ulega drastycznemu złuszczaniu.

Drugi etap to:
Klasyczny skin booster CROMA PHARMA PRINCESS RICH produkt zawierający kwas hialuronowy w stężeniu 18 mg/ml i największej masie cząsteczkowej spośród kwasów niskocząsteczkowych dostępnych na rynku. Drugim składnikiem jest, mający silne działanie nawilżające-glicerol (każda jego cząsteczka wiąże 6 cząsteczek wody).

Dla kogo jest ten zabieg?

Działający na zasadzie synergii duet jest idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby oczekującej poprawy nawilżenia, napięcia i kondycji skóry, jak również dla osób z większymi problemami skórnymi, na przykład: przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi, zmarszczkami, rozszerzonymi porami czy rozstępami. Idealnie sprawdzi się też u osób oczekujących efektu odmłodzenia, ujędrnienia oraz wygładzenia zmarszczek.

Kiedy można wykonywać zabieg?

Peelingi PQ Age oraz PRX T33 to produkty działające w głębokich warstwach skóry właściwej, które nie uszkadzają naskórka. Dlatego można wykonywać go cały rok, skutecznie rewitalizując i wygładzając skórę. Jednak po zabiegu Power MEZO należy stosować kremy z wysokimi filtrami ochronnymi, najlepiej SPF 50.

Czy mogę usunąć przy pomocy POWER MEZO przebarwienia posłoneczne i potrądzikowe oraz drobne blizny?

Zabieg Power MEZO jest doskonałą metodą radzenia sobie z powyższymi problemami. Ponieważ kwas kojowy zawarty w peelingu PQ AGE doskonale redukuje przebarwienia, a mezoterapia mikroigłowa frakcyjna spłyca blizny potrądzikowe.

Jak przygotować się do zabiegu?

Na tydzień przed POWER MEZO nie należy stosować depilacji, elektrolizy, woskowania, ścierających gąbek, dermabrazji oraz preparatów drażniących skórę, mężczyźni nie powinni się golić w dniu zabiegu. Przed zabiegiem należy zgłosić przyjmowane leki, w przypadku doustnej izotretynoiny (np. Izotek) zabieg może zostać wykonany po minimum 3 miesiącach od zakończenia terapii.

Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie