24 listopada, 2023

Promocje „#BLACK FRIDAY”

Regulamin Promocji „#BLACK FRIDAY 2023”

  1. Promocja aktywna będzie przez 5 dni, od 24.11.2023 godziny 00.01 do 28.11.2022 godziny 23.59.
  2. Promocje dostępne są w formie bonów.
  3. Promocje „#BLACKFRIDAY2023” dostępne są tu: https://spectrum-krakow.pl/aktualne-promocje/
  4. Aby dokonać zakupu bonu należy:

a. ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE – W określonym w pkt.1 czasie złożyć zamówienie na bon przez wiadomość SMS lub na Instagramie/Facebooku o treści „Zamawiam bon NAZWA ZABIEGU, imię i nazwisko”.

Przykładowe zamówienie „Zamawiam bon AQUASHINE PTX, Anna Nowak”.

b. WPŁACIĆ ZADATEK – W ciągu 24 godzin od zamówienia bonu na Black Friday otrzymają Państwo wiadomość z danymi konta na jakie należy przelać zadatek w kwocie 100zł/jeden bon. W tytule wpłaty należy wpisać „ZADATEK, imię i nazwisko”. Na wpłaty czekamy maksymalnie 3 dni robocze, po tym czasie zamówienie jest anulowane i bony mogą kupić inne osoby.

c. PRZESŁAĆ POTWIERDZENIE – Po dokonaniu wpłaty należy przesłać potwierdzenie wpłaty (ważne – jeśli składałaś/łeś zamówienie przez sms, potwierdzenie wpłaty też wyślij smsem, jeśli na Instagramie to potwierdzenie również przesyłamy na Instagramie). Po przesłaniu potwierdzenia wpłaty BON Black Friday staje się aktywny.

5. Bony „#BLACKFRIDAY2023” są aktywne przez 12 miesięcy od 24.11.2023 do 24.11.2024*

6. Jedna osoba może kupić dowolną ilość bonów „#BLACKFRIDAY2023”, ale osobiście wykorzystać tylko trzy. Z jednego bonu nie mogą skorzystać dwie osoby. Kupując bon na 2ml PREPARATU należy wykorzystać 2ml na jednej wizycie.

7. Zadatek uprawnia do rezerwacji wolnego terminu w Klinice SPECTRUM Medycyna Estetyczna & Bioinżynieria Tkankowa. Promocje nie łączą się. Bony na zabiegi stymulatorów tkankowych (bez wolumetrycznych), skin boosterów, głębokie peelingi i RF dotyczą wyłącznie zabiegów u zabiegowców: Moniki Puzoń oraz Marcina Orzołek.

8. W przypadku braku wolnego terminu w okresie ważności bonu wyznaczany jest inny, najbliższy wolny termin.

9. Zadatek uprawnia do jednorazowej zmiany terminu.

10. Zmiana terminu jest możliwa minimum 72 godziny robocze (trzy dni robocze) przed wyznaczonym terminem zabiegu, w przypadku nieodwołania wizyty na czas zadatek przepada, a bon staje się nieaktywny.

11. Kwota zadatku jest odliczana od kosztu zabiegu

12. Zadatek jest niezwrotny i nieprzechodni. Nie można go przekazać innej osobie. Niewykorzystany w wyznaczonym terminie bon i zadatek przepadają.

13. Na wpłatę zadatku czekamy 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu nieopłacone bony „#BLACKFRIDAY2023” będą anulowane.

14.* Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu ważności bonów.

Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie