10 września, 2021

Acnelan Mesoestetic Doskonałe rozwiązanie na trudny trądzik

Acnelan to nowoczesna metoda walki z trądzikiem opracowana przez markę Mesoestetic.

Obecnie jest ona najbardziej kompleksową zewnętrzną terapią na trądzik pospolity, która ma działanie objawowe – redukuje istniejące zmiany trądzikowe i przyczynowo – zapobiega powstawaniu nowych zmian. Jest terapią wieloczynnikową, zastosowano w niej opatentowany kompleks czynników aktywnych (m.acne complex) ukierunkowanych na wszystkie elementy patogenezy trądziku, o różnym stopniu nasilenia objawów problemu.

Acnelan - przełom w walce z trądzikiem! | IMEIAA
Acnelan Mesoestetic

Leczenie trądziku pospolitego – cele i wyzwania

Prawie 80-90% całej populacji przechodzi w życiu „incydenty” trądzikowe, najczęściej wizyty u dermatologów kończą się terapią farmakologiczną doustną, często lekarze zalecają również terapię zewnętrzną i tutaj pojawia się on – Acnelan. Obecne trendy w terapii trądzikowej wskazują na wykonywanie zabiegów które unikają powstawanie powikłań trądzikowych takich jak np. blizny. Bardzo istotnej jest aby do problemu trądziku podejść wieloaspektowo, z pełną konsekwencją leczenia.

Metoda leczenia którą proponujemy, składa się z terapii złożonej jaką jest kuracja gabinetowa i profesjonalna pielęgnacja domowa.

Acnelan skutecznie leczy i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych i potrądzikowych o różnej etiologii i różnym stopniu nasilenia objawów. Profesjonalna terapia w gabinecie składa się z 3 sesji zabiegowych wykonywanych w odstępach 15-21 dniowych. Czas odstępu między zabiegami jest zależny od stopnia wrażliwości skóry oraz szybkości jej regeneracji. W przypadku skóry z trudniejszą postacią trądziku można wykonać jeszcze 2-3 dodatkowe zabiegi w serii, jednak zawsze po wcześniejszej konsultacji ze specjalistą. Często około dwóch tygodni przed rozpoczęciem terapii Acnelan, dodatkowo wykonuje się peeling salicylowy który zadziała przeciwzapalnie oraz antybakteryjnie. Kwas salicylowy wykonuje się w celu przyzwyczajenia skóry do działania preparatów na bazie kwasów.

W skład terapii gabinetowej wchodzą trzy podstawowe elementy zestawu Acnelan:

  • ACNELAN MULIFACTOR MASK – Zawiera m.acne complex,ma działanie depigmentacyjne, rozjaśniające przebarwienia pozapalne. Głęboko oczyszcza naskórek oraz eliminuje nadmiar sebum.
  • PORE SEALING SHIELD – Przedłuża działanie terapii i chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, redukuje podrażnienie i uczucie dyskomfortu.
  • NEUTRALISING SPRAY – Natychmiastowo zahamowuje działanie maski Ancelan Multifactor Mask oraz doskonale neutralizuje pH powierzchni skóry poddanej zabiegowi.

Przez około 48 godzin po wykonanym zabiegu pacjent zobowiązany jest do:unikania ekspozycji na promieniowanie słoneczne i promieniowanie źródeł sztucznych,unikania oddziaływania na skórę źródeł ciepła,zaprzestanie korzystania z sauny i basenu,przez 15 dni po wykonaniu zabiegu nie należy poddawać się depilacji laserowej

Nieodłącznym elementem terapii jest pielęgnacja domowa – zaleca się tutaj stosowanie dedykowanego kremu Acne One. Specjalnie dobrane składniki aktywne preparatu do stosowania w domu uzupełniają i utrwalają efekty zabiegów wykonywanych w gabinecie lekarskim, gwarantując szybką, skuteczną i wieloczynnikową redukcję zmian trądzikowych. Synergiczne działanie składników m.acne complex normalizuje pracę gruczołów łojowych, odblokowywuje ujście i oczyszcza kanały gruczołów łojowych. Złuszcza naskórek i przeciwdziała hiperkeratynizacji naskórka.

Przez około 48 godzin po wykonanym zabiegu pacjent zobowiązany jest do:unikania ekspozycji na promieniowanie słoneczne i promieniowanie źródeł sztucznych,unikania oddziaływania na skórę źródeł ciepła,zaprzestanie korzystania z sauny i basenu,przez 15 dni po wykonaniu zabiegu nie należy poddawać się depilacji laserowej

Nieodłącznym elementem terapii jest pielęgnacja domowa – zaleca się tutaj stosowanie dedykowanego kremu Acne One.

Specjalnie dobrane składniki aktywne preparatu do stosowania w domu uzupełniają i utrwalają efekty zabiegów wykonywanych w gabinecie, gwarantując szybką, skuteczną i wieloczynnikową redukcję zmian trądzikowych. Synergiczne działanie składników m.acne complex normalizuje pracę gruczołów łojowych, odblokowywuje ujście i oczyszcza kanały gruczołów łojowych. Złuszcza naskórek i przeciwdziała hiperkeratynizacji naskórka.

Przed
Przed
Po
Po, Efekt dwóch tygodnii terapii
Eilionoir Grabov
Eilionoir Grabov
Efekty terapii
Najnowsze aktualnosci
Zobacz wszystkie