VOUCHER KOSMETYCZNY – PREZENT IDEALNY

Szukasz niezapomnianego i trafionego prezentu dla ukochanej osoby? Nie masz pomysłu na prezent dla żony, siostry, mamy, męża lub pracownika? Nie musisz już dłużej szukać! Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, która idealnie wyrazi Twoje uczucia i na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Przygotowana przez nas oferta Bonów Podarunkowych sprawdzi się jako upominek na różne okazje – Święta Bożego Narodzenia, Dzień Kobiet, Urodziny, Dzień Matki, Walentynki, rocznica ślubu czy narodziny dziecka. To idealne chwile do świętowania w atmosferze relaksu połączonej z widoczną poprawą wyglądu i nastroju.

Kameralne wnętrza, odprężająca muzyka, piękny zapach to nieodłączne elementy zabiegów w Salonie Kosmetyki Profesjonalnej SPECTRUM. Atmosfera Salonu pozwala ukoić zmysły, wyciszyć się, oderwać od codziennych trosk i przenieść we nowy wymiar odpoczynku i relaksu.

Voucher można wykorzystać na dowolne zabiegi na twarz i ciało. Oferta łączy się z wszelkimi promocjami obowiązującymi w SPECTRUM.

Do każdego Vouchera dołączamy konsultację przedzabiegową w prezencie.

W zależności od Twoich preferencji Voucher możemy wysłać pocztą elektroniczną, kurierem albo możesz go odebrać bezpośrednio w naszym salonie.

Spraw, aby bliska Ci osoba poczuła się wyjątkowo, zadbała o swoje ciało i zmysły, spędziła czas w niezapomnianej atmosferze pełnej relaksu i opuściła nasz salon piękniejsza, odprężona i odmieniona.

Zapoznaj się z ofertą Voucherów jakie proponujemy.

Wszystkie oferty dedykowane są jednej osobie.

Jeśli interesuje Państwa zakup pakietu dla wielu osób prosimy o kontakt online z salonem spectrum@spectrum-krakow.pl

Scroll Up
© 2018 Spectrum Kraków